Digitální říjen 2019

In-spiro přichází s měsícem nabitým digitálními tématy, školeními, workshopy, přednáškami a networkingem – Je tu digitální říjen.💆‍♀💆‍♀💆‍♀

Začínáš podnikat a v určitých oblastech si nevíš rady? Chceš s odborníky konzultovat otázky týkající se již zajetého projektu? Chceš se setkat s mnoha zajímavými lidmi se stejným zápalem pro digitální témata? Tak to je tento kurz ☝přesně pro tebe!👊

Intenzivní měsíční kurz digitálních základů🧠, ve kterých tě odborníci z praxe provedou všemi oblastmi, které jako zapálený podnikatel nebo start-up určitě oceníš. V rámci 5ti dvouhodinových workshopů se budeme každé říjnové pondělí věnovat jednomu danému tématu, bude prostor na dotazy i konzultace vlastních projektů, na řadu přijde i networking všech účastníků po každém setkání.

❓A co se na kurzu všechno dozvíš ❓

Začneme UX designem, výběrem domény a tvorbou webovek, povíme si něco o právních aspektech a ochraně značky, vylepšíme společně sociální sítě, řada přijde i na obsahovou stránku, naučíme se ovládat základy Photoshopu a Illustratoru a na kurzu copywritingu si řekneme, jak tvůj nápad převést do chytlavého sloganu či článku.

Konkrétní obsah a náplň každého z workshopů stejně jako kompletní po sobě jdoucí program Vám postupně představíme, tak stay tuned. 🔜 🔜 🔜

❓A za jakou cenu ❓

💸💸💸
Cena pro jednoho účastníka je 990,- Kč, v ceně jsou zahrnuta všechna školení, občerstvení během nich a veškeré materiály, které během kurzu dostaneš.

❓A kde se to celé bude dít ❓

Veškeré kurzy se budou odehrávat v coworkingovém centru In-spiro, a to 5 po sobě následujících pondělí. První kurz startuje již na konci září.

💻Podmínkou účasti na kurzu je přinést si vlastní počítač. 💻

❓A kdo konkrétně Vás bude kurzem provázet ❓

°Olga Pohl
Copywriterka, která pomáhá firmám i freelancerům vyhmátnout podstatu jejich byznysu. Textuje weby, píše články, e-booky a semtam dá dohromady i nějakou knížku.

°Petra Špičková
Projektová manažerka starající se o IT projekty od počáteční myšlenky po provoz produktů či služeb a jejich další vylepšování.

°Michal Damborský
UX designér, který navrhuje online služby, weby a aplikace tak, aby byly pro zákazníky užitečné a rádi je používali.

°Nicole Karráová
Nicole je členkou social media týmu v České televizi, kde se společně se svým týmem stará o nespočet projektů a jejich reprezentaci na sociálních sítích. Předtím několik let dělala socials pro desítky projektů.

°Lenka Molková
Nadšená grafická designérka a fotografka, energická a kreativní bytost s vášní pro výběrovou kávu.

°Petra Stupková
Advokátka v kanceláři s mezinárodním přesahem. Poskytuje poradenství v oblasti e-commerce, online marketingu, ochraně duševního vlastnictví a GDPR.

°Josef Prokš
Produktový manažer, který dohlíží na vývoj produktů a inovací v IGNUM, aby byly zákazníkům co nejvíc užitečné. Odborník na technické otázky spojené s doménami a jejich registrací, e-mailové služby a webhosting.

 

Odkaz na událost: https://www.facebook.com/events/622789818254986/

Otevírací doba

Pondělí až pátek
9:00 – 17:00
pro členy možnost přístupu 24/7
pronájmy dle domluvy

Naše adresa

Argentinská 286/38
170 00 Praha 7
Tel: +420 734 609 874

Napiš nám

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.

Spoj se s námi na sítích

Nejnovější zprávy z našeho centra

Nenech si utéct novinky z In-Spira

Dění z centra přímo do tvého e-mailu