In-spiruj: Slova z Pekla & Pointa / přednáška + autogramiáda

Středa 13. listopadu 2019 v 18:00 až 21:00

 

🔥 Slova z pekla 🔥

Možná je znáte z Instagramu. Slova z pekla už skoro rok a půl veřejně monitorují ten nejbizarnější jazykový paskvil, co lidé vypouštějí z úst. Jejich hledáčku neuniknou milovníci kávy, fotbaloví fanoušci, maminky z internetových diskuzí ani manažeři z korporátů. Instagramový profil nasbíral už více než 20 tisíc sledujících a jeho autorka Alexandra Kohoutová👱‍♀️nyní vydala i stejnojmennou knihu s výběrem toho nejlepšího (nebo nejhoršího) ze slovního pekla.

V In-spiru bude Alex povídat o tom, co ji vedlo k tomu projekt založit, jaké typy pekelných slov existují a proč je používáme. Její přednášku doplní CEO nakladatelské služby Pointa, Veronika Mahdalová 👩, která vysvětlí, jak vydávání knih v Pointě funguje, a třeba vás i přiměje k tomu, abyste svoje vlastní spisovatelské pokusy vytáhli ze šuplíku a nabídli je čtenářům.

Knihu Slova z pekla si bude možné na místě koupit za 259 Kč💰. V rámci večera proběhne i autogramiáda.✏️

🔥Tak buď dobrej, jukni na ten poměr cena výkon a odpolko za náma přijď.🔥

Vstupné dobrovolné 💰


💡💡💡
Projekt Slova z pekla se Vám představí v rámci konceptu In-spiruj. In-spiruj je projekt coworkingového centra IN – SPIRO, který představuje, sdružuje a podporuje inspirativní projekty, nápady, start-upy. Skrze přednášky a workshopy pak sprostředkovává těmto projektům a organizacím možnost prezentace široké veřejnosti. Do projektu je možné se se svým nápadem i přihlásit, a to jednoduchým kontaktováním In-spira.

 

Odkaz na událost: https://www.facebook.com/events/2166946790274537/

Otevírací doba

Pondělí až pátek
9:00 – 17:00
pro členy možnost přístupu 24/7
pronájmy dle domluvy

Naše adresa

Argentinská 286/38
170 00 Praha 7
Tel: +420 734 609 874

Napiš nám

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.

Spoj se s námi na sítích

Nejnovější zprávy z našeho centra

Nenech si utéct novinky z In-Spira

Dění z centra přímo do tvého e-mailu